![IMG_3230.jpg](https://static.wixstatic.com/media/0f1746_83afed1b79c94d54bfce587d2c7dc3f1~mv2.jpg/v1/fill/w_111,h_75,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0f1746_83afed1b79c94d54bfce587d2c7dc3f1~mv2.jpg)
Активістка за захист прав жінок, у тому числі національних меншин зі стажем 8 років. Анонімно за доцільністю безпеки.
Кожного дня ми бачимо жахи війни і стаємо свідками нелюдських воєнних злочинів проти жінок в Україні, у тому числі групові зґвалтування, публічні зґвалтування, зґвалтування на очах у членів родини та зґвалтування дітей.
Жінки, котрі пережили насильство, у тому числі насильство пов’язане з війною є надзвичайно вразливими до торгівлі людьми. Жінки, у пошуках безпечного місця, потрапляють у капкани торгівців людьми, які пропонують і обіцяють їм прихисток, допомогу, безпеку та турботу про дітей.
Немаючи іншого виходу, турбуючись про дітей та свої сім’ї жінки довіряють їм і опиняються в нелюдських умовах, де знову страждають від насильства, у тому числі від проституції. З початком війни, я працюю для того, щоб жінки, які змушені покинути Україну через війну росії, знали більше про ризики торгівлі людьми, були обізнані в темі і могли усвідомлено робити вибори, які не ставили б їх у небезпечні ситуації, а громадські організації та волонтери могли надавати комплексну підтримку жінкам, беручи до уваги травми та гендерні аспекти і ставлячи жінок у центр.